O mně

O mně, o blogu, kontakt

29. září 2012 v 11:38 | Danielle

O mně

Jsem nezletilá studentka gymnázia. Řadím se mezi nenapravitelné optimisty, což pro mně někdy končí velkým zklamáním. Strašně ráda se směju i když prý zním jak čtyřleté dítě a za nejkrásnější zvuk na světě považuji, když se smějí ostatní. Jsem ctižádostivá a někdy až chorobně soutěživá - vyjímkou jsou míčové hry na tělocviku, které mně spíš uspávají. Jsem společenská a ráda se nechávám obklopovat lidmi. Popravdě nemám žádnou nejlepší kamarádku, zato mám však hodně přátel. Co na sobě nemám ráda je má cholerická a bojovná povaha - vždy vyjedu kvůli maličkostem a někdy bych si za to nejraději nafackovala. Na druhou stranu svých přátel a rodiny si vážím a vždy se jich zastanu, i kdybych se kvůli tomu měla porvat. Jsem pracovitá, nerada se nudím a nerada odpočívám a spím - nojo, jsem divná. Mám pocit, že spánek a odpočinek je ztráta času, proto jsou mé dny vyplněny až do osmé hodiny různýma kroužkama atd. Nejsem totiž ten typ, který by si lehnul na postel, když nechce spát a nejvíc nesnáším rozvalování u televize. Neříkám, že se nikdy nekouknu na nějaký ten film, ale jen zřídka. Také jsem strašná perfekcionistka a svůj pokoj udržuji ve stálém pořádku. Mám hodně zálíb, vše chci umět, ale bohužel den má jen 24 hodin, což je můj další problém. Od 4 let tancuji modernu a klasiku na umělecké škole. Dále od 1. třídy chodím na výtvarku. Také na umělecké škole. Tanec i kreslení miluji a nechci se toho jen tak vzdát. Mezi mé další zaliby patří psaní - ať už blogu, nebo jen povídek do šuplíků. Také moc ráda čtu. Do té 7. třídy jsem za rok přečetla i 200 knížek (ano, četla jsem i v hodine pod lavicí ;-)), ale s příchodem na gymnázium se vytratil čas, takže toho už moc nenačtu. Mám ráda i sport - i když míčové hry NENÁVIDÍM. Mezi mé nejoblíbenější sporty patří plavání, lyžování, jízda na kolečkových bruslích i na těch zimních, gymnastika, atletika. Samozřejmě se ještě zajímám o módu, líčení a o vše, co do života mladé holky patří - a jako prakticky každí dívka ráda nakupuju.
Se školou problémy nemám, i když se musím přiznat, že se neumím učit. Na základce to byla pohoda - znáte to jedničky prakticky jen za to, že tam chodíte. Zkrátka jsem si zvykla na to nicnedělání a s příchodem na gympl jsem byla víc než jen překvapená - už to nešlo samo, musela jsem se učit. Jo měla bych se učit, ale nedělám to, takže už ty známky nejsou to, co bývaly. Mezi mé nejoblíbenější předměty patří čeština, francoužština a angličtina. Nebaví mně jen ty předměty, ve kterých mi něco nejde, takže je to pokaždé jiné.
Miluji ostré jídlo a prakticky do všeho si přilévám tabscu. Mám ráda pizzu, lasagne a špagety a k pití zbožnuji džusy. Ale pozor musí být neředěné a stoprocentní. Nemám moc ráda sladké (s vyjímkou ledové tříště) a NESNÁŠÍM dorty a zákusky. Když si chci dopřád něco dobrého a nezdravého sáhnu většinou po kořeněných chpsech.
Oblíbenost filmů se mi každou chvíli mění, ale nikdy nepohrdnu tanečními filmy (ano, ano - jsem tancem posedlá) jako je například Nikdy nežádej svůj poslední tanec 2 (dvojka je lepší než denička). Také miluji akční filmy, detektivky a samozřejmě holčičí.
Co se týče knížek, jak už jsem zmínila, gymnázium vše změnilo a už tolik nečtu, ale vždy jsem četla to, co mně zaujalo v knihovně (mamka v 1. třídě prohlásila, že kupovat mi knížky se nevyplatí a začala jsem chodit do knihovny). Jinak mám moc ráda detektivky od Agathy Christie a jsem šťastnou majitelkou deseti velkých knih Čřtyřlístku a k tomu ještě čtyř malých knih Čtyřlístku. Říkejte si co chete - mně se to líbí :-).
Pokud vás zajíma můj vzhled, musím vaá zkalmat - svoji fotku sem zatím dát nechci, ale jsem štíhla 160cm měřící holka. Mám dlouhé od přírody rovné vlasy teď obarvené na čokoládově hnědou. Jinak má pravá barva ja něco mezi bloňdatou a hnědou - v létě mi sluníčko vyšisuje prakticky na platinu a v zimě jsem spíš světle hnědá. Mám velké, azurově modré oči, dobrou i když dost bledou pleť - s těma tmavýma vlasama teď trochupřipomínám upíra. Nosím rovnátka a můj nos je trochu větší, ale věřte mi, že žít se s tím dá.

O blogu

Blog jsem založila 19. června 2012 a popsala bych ho asi takto: je rozdělen na dvě poloviny. V první jsou članky jen a jen pro vás a najdete tam vše možné: kluci, kamarádi, rodina, líčení, vlasy, pleť, nehty, móda, módní styly, škola, volný čas, pokoj a testy. Prostě se snažím tam mít všechny kategorie, které se vlínají do dívčího světa. Tato polovina je původní a byla cílem celého blogu. Potom jsem si ale řekla, že to je můj blog a i já mám co nabídnout. Baví mně kreslit, psát povídky, vařit, sem tam kouknu na nějaký ten film. Tak v rubrice Danielle najdete plno podrubrik, ve ktrerých tohle všechno najdete. Tato rubrika spolu s Novinkami (kde vás budu informovat, co je na blogu nového), Článekem na přání (pokud chcete na tomto blogu vidět nějaký konkrétní článek - napište) a Poradnou (máte-li nějakou otázku, napište a já vám co nejdříve odpovím).

Kontakt

Danielle v obázcích aneb shrnutí mé osobnosti

23. června 2012 v 23:20 | Danielle
Slíbila jsem si, že nebudu jako ostatní blogerky, které koupírují, nebo považují za článek to, když tam dají jeden obrázek, který odněkud stáhly a smajlíka. Podlě mne by měl článek obsahovat alespoň pár vět, proto neberte tohle jako článek, protože k tomu není moc co napsat. Tyto obrázky mě jednoduše uchvátily. Bylo jich tam spousta, ale já vybrala "jen" šedesát šest z nich. Ty totiš o mně doopravdy něco říkají. Můsím se zahanbeně přiznat, že na těch obrázcích jsem neudělala ani čárku. No jo není k nim žádný článek, ani jsem je nedělala, ale doufám, že díky nim se trochu přiblížíte k představě, jaká skutečně jsem...

Zpívám si ve sprše.


Miluju déšť.


Miluju Vánoce.


Jsem posedlá Disneym.


Miluju pizzu (a italské jídlo celkově).


Věřím v osudová setkání.


Věřím v kouzla (spíš bych řekla zázraky, ale to tam nebylo).


Jsem brunetka.


Jsem šílená.


Sním o Paříži (už jsem tam byla, ale chi ještě).


Miluju podporování lidí.


Jsem fanda Sherlocka (přesně to přeložit nejde).


Miluju starou hudbu.


Mluvím sama se sebou (jen když se učím, nebo když se snažím zvládnout chaos).


Věřím ve šťastné konce (vy si to klidně nazývejte jako naivita, ale já tomu říkám optimismus).


Jsem spisovatelka (no, nejsem, ale baví mě psát).


Jsem dobrá posluchačka (a ráda radím a pomáhám, klidně mi napište do rubriky "Poradna" a já vám pomůžu).


Myslim si, že inteligence je sexy.


Mám zkaženou mysl (NE! nejsem žádný úchyl, ale znáte to - v dnešní době dvojsmyslů)


Miluju svého nejlepšího přítele.

Jsem posedlá bubinami.


Miluju rozesmívání lidí.


Chci po sobě zanechat ve světě stopy.


Jsem umělkyně (takhle bych to asi neřekla, ale ráda tvořím).


Nikdy doopravdy nevyrostu.


Jsem jiná.


Věřím v karmu.


Miluju svíčky.


Sním o Brodwayi.


Vždy se směju hystericky.


Jsem praštěná holka.


Jsem vážně malá.


Často předstírám, že jsem superhrdinka.


Mám nereálné sny.


Mám plno tajemství.


Rozpadla bych se na kousky bez hudby.


Jsem velká romantička.


Miluju Avengers.


Nejsem člověk, ktrerý ví, kde che být za deset let.


Jsem posedlá pohádkami.


Sním o Kalifornii.


Hodně toho od sebe očekávám.


Miluju zpívat sama pro sebe.


Červenám se jako blázen.


Starám se o ostatní víc než o sebe.


.
Chci léto na vždy.


Mám šílenou rodinu.


Jsem tu vždy pro ostatní i když tu oni nejsou pro mne.


Vždy tvořím příběhy v mé hlavě.


Snadno lidem věřím.


Miluju čaj.


Podporuju homosexuály, protože láska je láska.


Jsem městský člověk.


Miluju Coversky.


Mám velké sny.


Nejsem ten samý člověk jako loni.


Jsem stydlivá, pokud jde o opačné pohlaví.


Lehce se mi stávají trapasy.


Miluju tanec.


Vždy se snažím udělat svět lepším místem.


Udělám absolutně cokoliv pro lidi, které miluju.


Chci ke hvězdám.


Nikdy nenechám lidi aby mě viděli plakat.


Sním o Anglii.


Sním o Hollywoodu.


Jsem plná myšlenek, které nikdy neuskutečním.
 
 

Reklama
Reklama