Novinky

Co můžete v brzké době na blogu očekávat?

2. října 2012 v 20:43 | Danielle
Čau děcka,

tohle stučný sgrnutí je jak pro vás, tak i pro mně. Takže, co vác nemine?
* Plno mých výkresů (kreslím hodně a chci sem dát i ty trochu starší)
* Recenze na kosmetiku od Oriflame
* Pár mých dalších oblíbených filmů
* Spoustu dalších článků

Vaše Danielle

Krásná tisícovka

21. září 2012 v 17:50 | Danielle
Ahoj všichni,

opět je co oslavovat, neboť mým blogem proběhlo již 1000 návštěvníků. Moc vám všem děkuji!!!


Vaše Danielle

Nový rekord v návštěvnosti!

9. srpna 2012 v 0:14 | Danielle
Ahoj všichni,

mám další důvod oslavovat, protože včera navštívilo můj blog rekordních 47 lidí. Kdo na mým blogu už byl ví, že minulé nejvyšší číslo bylo 40 návštěvníků. Blog nemám moc dlouho a přes prázdniny tu skoro nejsem. Vím, že nějací blogeři mají i kolem tisíce návštěvníku denně, ale na to že začínám, jsem s tímto číslem spokojená. Doufám, že to tak půjde dál, že se budu zlepšovat v psaní a že se vám mé články líbí.

Vaše Danielle

Slabost pro blbůstky

5. července 2012 v 11:17 | Danielle
Ahoj všichni,

brouzdala jsem na internetu a narazila na strašnou blbost, ale protože moje dušička má pro tyto krávovinky velkou slabost, doopravdy mě rozesmála. Pro pobavení to dávám i sem.

Vaše Danielle

Dočkáte se...

2. července 2012 v 13:04 | Danielle
Ahoj všichni,

už asi dvě hodiny dělám na článku "22 tajemství přitažlivosti". Nejdřív se mi to však neuložil, potom se to celý pomátlo a celkově je to dost opruz. Strašně blbej editor. Ale já se nevzdám a slibuju, že do konce dne tady ten článek budete mít. Tak doufám, že se vám bude líbit.

Vaše (vytočená) Danielle

Potřebuji od vás, zkušených blogerek, radu

27. června 2012 v 14:39 | Danielle
Ahoj všechny zkušené blogerky,

nevím si rady s Toplistem. Lidé mi sem sice chodí, ale Toplist mi pořád ukazuje nulu. Jak to? Má se něco aktualizovat či co? Děkuji moc za radu.

Vaše (zoufalá a o radu prosící) Danielle

Rekord v náštěvnosti

27. června 2012 v 7:04 | Danielle
Čau všichni,

mám co oslavovat, neboť včera tu bylo rekordních 40 lidí! Blog ještě nemám ani týden, proto mě tohle číslo velmi potěšilo. Nevím kolik návštěvníků je normální mít do týdne, ale myslím, že čtyřicet už je hezký počet. Doufám, že to tak půjde dál, a že se vám mé články líbí.

Vaše Danielle

Od září se rozjede můj projekt 356

26. června 2012 v 19:09 | Danielle
Ahoj všichni,

znáte někdo Poppy Dinsey? Pokud ne podívejte se na její blog "What I Wore Today". Její blogový vzestup začal tím, že na svůj, v té době prakticky nenavštěvovaný, blog začala přidávat outfity, které měla ten den na sobě. K tomu napsala svojí náladu, shrnutí dne i místo, kde se celý den nacházela. Nikdy jsem moc blogy nenavštěvovala. Tedy určitě ne pravidelně. Většinou mě na nějaký blog zavede otázka, na kterou hledám odpověď. Poppiin blog je však vyjímka, protože ho navštěvuji asi dvakrát do týdne. Většinou se tam nezdržím moc dlouho. Nanejvýš patnáct minut, ale úplně to stačí k tomu, abych omrkla Poppiiny denní outfity a přečetla si krátké komentáře.

Můj projekt bude však trochu jiný. Narozdíl od Poppy mě neuvidíte dvakrát ve stejném outfitu. Neznamená to, že budu mít pořád jiné džíny a trička, jen prostě neuvidíte nikdy stejnou kombinaci. Vím, že je to těžší, ale je to výzva. Navíc je to nejspíš jediný způsob, jak se donutit trochu kombinovat a nosit i jiné věci, než které najdu na vrchu poličky. A pokud už jiné oblečení nebude, prostě budu v pytli od brambor, ale rozhodně to nehodlám vzdát. Stejně jako Poppy se tam budu snažit přidávat krátké komentáře o mém dni a náladě, a pokud vás tyhle bláboly nezajímají, fotku máte na 100% jistou. Dopředu vás upozorňuji, abyste nečekali každý den model z pařížských mol, protože myslím, že udělat z mého oblečení tolik modelů bude i bez toho dost obtížné.

Doufám, že budete tento projekt sledovat. Potěší mně váš komentář, pochvala, ale i nevulgární kritika. Nezapomeňte, že můj projekt začíná 1. 9. 2012 a doufám, že to dotáhnu až do 31. 8. 2013. Předem děkuji za vaši podporu a těším se na vás.

Vaše Danielle
 
 

Reklama