Módní návrhy

Mochomurčí šaty

5. října 2012 v 23:36 | Danielle

Miluju puntíky! A vůbec by mi nevadilo nosit šaty, ve kterých bych vypadala jako jedovatá houba mochomůrka. Taky se mi líbí jednoduchý střih šatů.

Hnědý úplet

5. října 2012 v 23:01 | Danielle

Úplet je z hnědé vlny, pod tím je jasně tyrkysové tílko a řetízek s tyrkysovými pírky. K tomu boty v indiánském stylu. Já bychněco takového klidně nosila, co vy?

Městské retro

20. září 2012 v 21:17 | Danielle

Tento návrh je opět bez nedodělané postavy. Prostě mi to přájde zbytečné, když jse o to oblečení a ne o dokonalou kresbu postavy. Každopádně kalhoty by měly být z tmavší džínoviny, trochu vyšší - do pasu. Top je v té naivní růžové (sice této barvě vyloženě neholduji, ale tady mi tak nějak sedne) a v jednoduchém střihu s bílým límečkem. Zvláštností jsou až volánky kolem zapínání. Boty tady nejsou rozhodující, ale přidala jsem k tomu jednoduche černé kozačky. Doufám, že se vám návrh líbí.

Námořnická elegance

17. září 2012 v 21:22 | Danielle

Jeden z mých prvních návrhů. Ano, tělo není dokresleno naschvál. Je to jen jednoduchá silueta, neboť v prvé řadě jde přece o to oblečení ne? Tílko je v klasickém námořnickém střihu, který jsem bohužel u nás v ČR neobjevila. Kalhoty sahají až do pasu a jsou na zip, který je šikovně schovaný. Knoflíčky jsou pouze přišité jako "pro okrasu". Balerínky jsou jednoduché, pez různých cinglátek a bez podpatku. Doufám, že se vám můj návrh líbí.
 
 

Reklama