RECENZE: Oční korektor Oriflame Beauty

14. října 2012 v 16:30 | Danielle |  Líčení
Tento výrobek jsem dostala zdarma k Podkladovému krému EverLasting. Jaký je asi výrobek, který lidé dostávají zdarma? Názor na tento oční korektor se dočtete v celém článku.


Co výrobek slibuje?

Korektor s dvojím účinkem a komplexem Eyeliss pomáhá zmírnit otoky jemné pleti kolem očí a kruhy pod očima. Obsahuje 68 % vody pro osvěžující efekt. 10 ml

Můj názor

Od tohoto korektoru jsem nic neočekávala - přece jen, co to je zač, když mi to nacpali zadarmo? Asi jsem dobře udělala. Zaslali mi odstín Gold a spíš než korektor to na mých očích připomínalo stíny. Možná to je tím odstínem, ale na pokožce to prostě vypadá uměle, zažloutle a nezdravě. A jelikož moc nepoužívám stíny, nejspíš ho moc nevyužiju. Další věc: po tréninku, kdy jsem byla spocená, to na mé pleti vytvořilo takový jakoby film, nebo nevím jak jinak to říct. Výrobek by měl obsahovat 68% vody. Hm, to je sice hezký, ale nekryjeto, takže dost zbytečný. Kdybych chtěla osvěžit, chrstla bych si do obličeje vodu, ale od korektoru očekávám, že bude krýt. Chci toho tak moc? Pokud i přes to všechno, co jsem sem napsala, uvažujete o koupi, jsou jen dva odstíny, ze kterých si můžete vybrat: Pink a Gold. A ke konci, abych pořád jen nekritizovala, bych chtěla vyzvihnout aplikátor, jehož fotografii, dávám níž.

Shrnutí

Aplikátor
Nekryje
Pleť je potom zažloutlá
Pokožka vypadá nepřirozeně
Jen dva odstíny
Po fyzické námaze zanechává na obličeji "film"
Řídký
Pokožka vypadá nezdravě
Cena (normálně stoji 179,- - Za tohle? Vážně?)
Pod očima vytváří zvláštní nános

Podle mně úžasný aplikátor pro tekutý korektor.

Celkové hodnocení: 1/10
Odstíny: Na výběr je ze 2 odstínů (Pink a Gold)
Cena: Oficiální cena je 179,-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama