RECENZE: Objemová řasenka Fat Lash Very Me od Oriflame

26. října 2012 v 19:00 | Danielle |  Líčení

Tuto řasenku jsem už dřív měla a pro velkou spokojenost jsem neváhala nad dalším kupem. Tentokrát spíš než jako recenzi to berte jako ódu na řasenku. Navíc za tu cenu, za kterou jsem ji koupila (89,-) seženete akorát řasenky od Essence - taky jsem jednu měla a letěla do koše rychlostí světla, kšunt jeden odpornej. Každopádně nad řasenkou Fat Lash zauvažujte i vy...Co výrobek slibuje?

Svoje sokyně porazíš jediným mrknutím hustých řas. Ultra moderní kartáček a složení pro zvýšení objemu vykouzlí plnější, delší řasy, kterých si každý všimne. 8 ml

Můj názor

Většinou se dělá řasenka s jedním zaměřením: například jen na objem, jen na délku, nebo super černá barva. Tato však vše spojuje. Prodlužuje, zhušťuje, černá barva je skutečně černá a řasy neslepuje. Řasy jsou i po nanesení lesklé a pružné - žádné zkameněliny jak tomu většinou je u řasenek od Essence (omlouvám se, ale vážně je nemám ráda). I moje průměrné řasy po nanesení vypadají jako u mrkací panenky. Kartáček je také výborný, mně tenhle typ aplikátorů velmi vyhovuje, nevím jak vám. A pokud před použitím ještě použijete kleštičky na řasy, vaše oči budou nepřehlédnutelné. Co se týče kvality, nemusíte se bát, že se při fyzickém výkonu bude mazat, nebo vaše řasa poklesnou. Řasy mi vyddží krásný po celý den.

Shrnutí

Zhušťuje
Prodlužuje
Neslepuje
Krásná černá barva
Řasy jsou po nánosu lesklé
Řasy jsou po nánosu pružné
Jemně řasy natočí
Výborný aplikátor
Dlouhotrvající
Cena

Takto vypadá aplikátor a řasenka celkově.

Celkové hodnocení:
Odstíny: Existuje jen jeden odstín - černý
Cena: Oficiální cena je 129,-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama