Co od nás ti kluci vlastně chtějí?

8. července 2012 v 15:42 | Danielle |  Kluci

Položila sis už alespoň někdy tuhle otázku? Já už párkrát jo, takže jsem se v tomto článku snažila najít odpověď. Nejsem kluk, takže to mám tochu těžký, a pokud to už víš - co vlastně chtějí, určitě mi to napiš. Nevím jestli si to myslím jen já, ale kluci jsou velmi složité bytosti a přišla jsem JEN na deset věcí, u kterých jsem si téměř jistá, že je chtějí...1) Sex

Překvapivé, že jo? Myslím, že většinu holke by napdl sex jako první - no jo něžnější pohlaví se nezapře! Pravdou je, že kluci jsou prostě takoví - chtějí ho, chtěli a chtít budou! Je jedno kde, je jedno kdy. Nemusí jít vždy ale o sex. Někdy stačí třeba jen náznak náklonsti, jako je pusa, držení za ruce nebo kdyžho spontáně obejmeš.

2) Upřímnost

Nikdo nemá rád neupřímnost, ale my holky jsme mistři ve vyhýbavých odpovědích a upravování pravdy. Falešnost však kluci nemají rádí, takže je lepší přiznat trapnou pravdu, než ho krmit sladkými lži, na který jednou příjde. Prostě žádná přetvářka a faleš!

3) Komplimenty

Nás komplimenty těší, tak proč by to mělo být u kluků jiný? Každý kluk občaspotřebuje pohladit sebevědomí od pěkné holky, tak do toho. Jen pozor abys ke konci nevypadala jako vlezdoprdelka - ty už jsou spíš směšné. Chval a budeš chválena!

4) Smích

Všichni mají radši holku se smyslem pro humor, co se dokáže zasmát sama sobě, než bručouna se kterým je sranda asi jako s víčkem od zavařovačky. Nemusíš nutně chrlit jeden vtip za druhým. Stačí když se budeš smát v pravý čas a sem tam taky něco prohodíš.

5) Tolerantnost

Stejně jako se nepřetvařuješ ty, ber i jeho takového jaký je. Ukaž, že jsi tolerantní a neměj kecy na všechno co řekne, udělá nebo pochválí. Hlavně se je nesnažte měnit - to je jedna z nejhorších věcí, které člověk může udělat. Važte si jich proto jací jsou a chyby neřešte!

6) Prostor

Žádné trapné žárlivé scény ani nic podobného. Je to člověk - ne váš majetek. Potřebuje občas mezi kamarády - ano, bez vás. To neznamená, že vás podvádí. Vy taky chodíte ven s kamarádkama. Pokud ho necháte jít bez toho, aby jste připoměli, že nemá koukat na jiný holky, v jeho očích se zvýší vaše hodnota.

7) Poctivost

Jojo - s poctivostí nejdál dojdeš. Toho se držte. Už na při seznámení říkejte ve všem pravdu, i kdyzž by to jinak vyznělo líp. Stejně by to prasklo, tak co? Poctivost kluci ocení, a navíc dokonalost už není in - je fajn ukázat pár svých chyb.

8) Hovor

Nebojte se mluvit. Nemusíte vždy v hovoru zářit ani kolem sebe házet chytrýma hláškama. Mluvte o obyčejných věcech a buďte uvolněná. Pipinky, co sedí v rohu a ani se moc nesnaží se do rozhovoru zapojit, nikdy nikoho moc nezaujmou. Vím, že může jít o dtydlivost, ale tohle je nelepší způsob, jak ji prolomit. Je dokázané, že při seznámí jde hlavně o téma, které navážete a jak dokážete pobavit, takže pokud víte, že máte co pilovat - do toho!

9) Podpora

Pokud má svůjsen, podporujte ho. Podpory si vážíme i my, holky, a kluci nejsou jiní. Kdyzž budete věřit vy v něho, bude věřit i on ve vás. Tak mu dejte svou podporu najevo - ocení to.

10) Důvěra

Říká se přece, že důvěra je základ vztahu. Něco na tom bude. Když vidí, že mu nevěříte, jak má věřit on vám? Vztah, který není postaven na důvěře, nemá šanci vydržet! Proto ho respektujte a důvěřujte mu!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Syrion Syrion | Web | 11. července 2012 v 13:37 | Reagovat

Zaprvé - nikdy s klukem nespi na první schůzce. Platilo to celé věky a platí to dodnes, nehledě na to, co píšou módní časopisy. A říkat za každou cenu úplně všechno.. to je taky blbost. Žena by měla mít svá tajemství. Ale na to všechno přijdeš až s věkem, za hodně hodně dlouho ;-)

2 Já | 15. srpna 2014 v 22:23 | Reagovat

k tomu bodu 4) --> neznáš Spongeboba? S víčkem od zavařovačky je veliká legrace! :D

3 Kiki :) Kiki :) | 11. září 2014 v 18:31 | Reagovat

Ahoj, vím že toto je už napsané opravdu dávno, ale musím sem napsat svůj názor :) S tím co tu je sice souhlasím, ale jak můžete někdo říct, přesně to, co kluci chtějí, každý člověk je jiný, a to že tvrdíte že "všichni jsou stejní" je BLBOST na Ntou :D Tím myslím že nenajdete nikdy dokonalej návod :) ¨Žádnej kluk není stejný, a my holky taky ne :);)

4 mondavi mondavi | Web | 20. června 2015 v 16:09 | Reagovat

malá půjčka ještě dnes :D

5 glary glary | Web | 28. září 2016 v 3:58 | Reagovat

online pujcky suchdol nad lužnicí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama